Hem | Artiklar | Kontakt os | Agenturer | Forhandlere | Om SC SOUND | Form | Villkor Mitt konto  | Kundvagn |  Till Kassan   
  Varukorg
mer
 
...är tom
 
     
  Valutor  
 
 
     
  Kategorier  
 
Category Audio & Signal processorer
Category Avspelnings och inspelnings utru
Category Dator utrustning
Category Gitarr Förstärkare
Category Högtalar Enheter
Category Instrument Väskor & Etui
Category Instrumenter
Category Instrumenter Keyboard
Category Instrumenter Strängar
Category Kabel Färdig
Category Kabel Metervara
Category Kabel Trumma
Category Kontakter & Pluggar
  Category 230 Volt
  Category Adaptrar
  Category Banan
  Category Bnc
  Category D-Sub
  Category Data,Usb & Hdmi
  Category Din
  Category Diverse Tillbehör
  Category Jack Bantam
  Category Jack mono
  Category Jack stereo
  Category Mini jack
  Category Multi
  Category Optiska
  Category Patch Bay & Kryssfält
  Category PowerCon
  Category RCA - Phono
  Category SpeakOn
  Category TNC
  Category Toslink
  Category Tyllrar & Markerings ringar
  Category XLR 10 Pol
  Category XLR 3 Pol
  Category XLR 4 Pol
  Category XLR 5 Pol
  Category XLR 6 Pol
  Category XLR 7 Pol
  Category XLR mini
Category Mikrofoner & Trådlöst
Category Mixer
Category Rackpaneler
Category Stativ
Category Strängar
Category Transformer & PSU
Category Verktyg
Category Lager Rensning
 
     
  Tillverkare  
 
 
     
  Nyheter.
mer
 
Opticalcon breakout box multi mode APC, green coding
Opticalcon breakout box multi mode APC, green coding
SEK 12.501,25 
 
 
     
 
Optiska

Neutrik 1RU opticalCON panelramme til 12 x NO2 eller NO4

Neutrik 1RU opticalCON panelramme til 12 x NO2 eller NO4 
Art nr.: NZP1RU-12

Det vinklede 19" panel passer til racks i krævende omgivelser og beskytter de installerede modtagere imod indtrængende snavs og vand. Panelet er 30º fremadrettet og tilbyder 12 D-formede cutouts, med huller med M3-gevind.

Vejl. pris
SEK 968,75 
inkl. moms

Neutrik 1RU opticalCON panelramme til 2 vinklede plader R

Neutrik 1RU opticalCON panelramme til 2 vinklede plader R 
Art nr.: NZPF1RU

NZPF1RU Neutrik 1RU opticalCON panelramme til 2 vinklede plader R.

Vejl. pris
SEK 1.632,50 
inkl. moms

Neutrik 1RU opticalCON panelramme til 8 x NO2 eller NO4

Neutrik 1RU opticalCON panelramme til 8 x NO2 eller NO4 
Art nr.: NZP1RU-8

Det vinklede 19" panel passer til racks i krævende omgivelser og beskytter de installerede modtagere imod indtrængende snavs og vand. Panelet er 30º fremadrettet og tilbyder 12 D-formede cutouts, med huller med M3-gevind.

Vejl. pris
SEK 968,75 
inkl. moms

Neutrik 3RU opticalCON panelramme til 9 vinklede plader D

Neutrik 3RU opticalCON panelramme til 9 vinklede plader D 
Art nr.: NZPF3RU

NZPF3RU Neutrik 3RU opticalCON panelramme til 9 vinklede plader D.

Vejl. pris
SEK 2.515,00 
inkl. moms

Neutrik opticalCON blændplade til 1U & 3U vinklede paneler

Neutrik opticalCON blændplade til 1U & 3U vinklede paneler 
Art nr.: NZPFBP

NZPFBP Neutrik opticalCON blændplade til 1U & 3U vinklede paneler.

Vejl. pris
SEK 295,00 
inkl. moms

Neutrik opticalCON plade til NO2 & NO4 til vinklede paneler

Neutrik opticalCON plade til NO2 & NO4 til vinklede paneler 
Art nr.: NZPFD

NZPFD Neutrik opticalCON plade til NO2 & NO4 til vinklede paneler.

Vejl. pris
SEK 295,00 
inkl. moms

Opticalcon breakout box multi mode APC, green coding

Opticalcon breakout box multi mode APC, green coding 
Art nr.: NO4SABB4D-A

OpticalCON 4 breakout-boksen tilbyder 1 x NO4FDW-A til 4 x NO2-4FDW-A (kanal A forbundet). Breakout-boksen kan splitte en 4-kanals punkt-til-punkt opticalCON QUAD-forbindelse. I tilsluttet stand er boksen støv- og vandtæt iht. IP65. I lukket tilstand overholder boksen IP67.

Vejl. pris
SEK 14.537,50 
inkl. moms

Opticalcon breakout box multi mode APC, green coding

Opticalcon breakout box multi mode APC, green coding 
Art nr.: NO4SABB2D-A

OpticalCON 4 breakout-boksen tilbyder 1 x NO4FDW-A til 2 x NO2-4FDW-A (kanal A forbundet). Breakout-boksen kan splitte en 4-kanals punkt-til-punkt opticalCON QUAD-forbindelse. I tilsluttet stand er boksen støv- og vandtæt iht. IP65. I lukket tilstand overholder boksen IP67.

Vejl. pris
SEK 12.501,25 
inkl. moms

Opticalcon breakout box multi mode PC, black coding

Opticalcon breakout box multi mode PC, black coding 
Art nr.: NO4MBB4D-A

OpticalCON 4 breakout-boksen tilbyder 1 x NO4FDW-A til 4 x NO2-4FDW-A (kanal A forbundet). Breakout-boksen kan splitte en 4-kanals punkt-til-punkt opticalCON QUAD-forbindelse. I tilsluttet stand er boksen støv- og vandtæt iht. IP65. I lukket tilstand overholder boksen IP67.

Vejl. pris
SEK 20.580,00 
inkl. moms

Opticalcon breakout box Multimode PC, black coding

Opticalcon breakout box Multimode PC, black coding 
Art nr.: NO4MBB2D-A

OpticalCON 4 breakout-boksen tilbyder 1 x NO4FDW-A til 2 x NO2-4FDW-A (kanal A forbundet). Breakout-boksen kan splitte en 4-kanals punkt-til-punkt opticalCON QUAD-forbindelse. I tilsluttet stand er boksen støv- og vandtæt iht. IP65. I lukket tilstand overholder boksen IP67.

Vejl. pris
SEK 15.537,50 
inkl. moms

Opticalcon breakout box single mode PC, blue coding

Opticalcon breakout box single mode PC, blue coding 
Art nr.: NO4SBB4D-A

OpticalCON 4 breakout-boksen tilbyder 1 x NO4FDW-A til 4 x NO2-4FDW-A (kanal A forbundet). Breakout-boksen kan splitte en 4-kanals punkt-til-punkt opticalCON QUAD-forbindelse. I tilsluttet stand er boksen støv- og vandtæt iht. IP65. I lukket tilstand overholder boksen IP67.

Vejl. pris
SEK 14.537,50 
inkl. moms

Opticalcon breakout box single mode PC, blue coding

Opticalcon breakout box single mode PC, blue coding 
Art nr.: NO4SBB2D-A

OpticalCON 4 breakout-boksen tilbyder 1 x NO4FDW-A til 2 x NO2-4FDW-A (kanal A forbundet). Breakout-boksen kan splitte en 4-kanals punkt-til-punkt opticalCON QUAD-forbindelse. I tilsluttet stand er boksen støv- og vandtæt iht. IP65. I lukket tilstand overholder boksen IP67.

Vejl. pris
SEK 12.440,00 
inkl. moms

Opticalcon chassis monteringssæt

Opticalcon chassis monteringssæt 
Art nr.: NAOBO

NAOBO er et fleksibelt chassis-monteringssæt med kabelaflastning som imødekommer enhvert standard fiberstik (z.B. LC, SC, ST). Den kan monteres på en rack med en kabelstrips. Adapteren kan monteres lige, eller i en vinkel. Breakout-adaptersættet består af et NAOBO plastikhus, en modmøtrik, et 90º bagskjold, en PG-gland, en kabelstrips og to skruer.

Vejl. pris
SEK 941,25 
inkl. moms

Opticalcon duo chassis hun, gennemføring, sort krom

Opticalcon duo chassis hun, gennemføring, sort krom 
Art nr.: NO2-4FDW-A

Chassis-stik med sort krombelægning, 4 loddekontakter og 1 LC-Duplex gennemføring, vandtæt acc. til IP65, frontpanelmonterbar.

Vejl. pris
PRICE_QUOTE
inkl. moms

Opticalcon Duo coupler

Opticalcon Duo coupler 
Art nr.: NAO2M-4S75W

Weatherproof opticalCON DUO coupler (adapter) LC-Duplex for cable extensions with 4 copper wires (0.75 mm²).

Vejl. pris
PRICE_QUOTE
inkl. moms

Opticalcon Duo coupler, multi mode (sort) IP65

Opticalcon Duo coupler, multi mode (sort) IP65 
Art nr.: NAO2M-H1W-A

Vejrsikker opticalCON DUO coupler (adapter). LC-Duplex til kabelforlængelse med 4 kobberkabler (0,75 mm²).

Vejl. pris
SEK 3.577,50 
inkl. moms

Opticalcon Duo coupler, single mode (blå) IP65

Opticalcon Duo coupler, single mode (blå) IP65 
Art nr.: NAO2S-H1W-A

Vejrsikker opticalCON DUO coupler (adapter). LC-Duplex til kabelforlængelse med 4 kobberkabler (0,75 mm²).

Vejl. pris
SEK 3.965,00 
inkl. moms

Opticalcon MTP hun chassis, gennemføring, sort krom

Opticalcon MTP hun chassis, gennemføring, sort krom 
Art nr.: NO12FDW-A

NO12FDW-A Opticalcon MTP hun chassis, gennemføring, sort krom.

Vejl. pris
SEK 1.703,84 
inkl. moms

Opticalcon quad chassis hun, gennemføring, sort krom

Opticalcon quad chassis hun, gennemføring, sort krom 
Art nr.: NO4FDW-A

Chassis-stik, sort krombelægning, vandtæt acc. til IP65, frontpanelmonterbar.

Vejl. pris
SEK 999,05 
inkl. moms

Opticalcon Quad coupler multi mode (sort) IP65

Opticalcon Quad coupler multi mode (sort) IP65 
Art nr.: NAO4MW-A

Vejrsikker opticalCON Quad coupler (adapter) til kabelforlængelse.

Vejl. pris
SEK 4.695,18 
inkl. moms

 
Visar 1 till 20 (av 21 produkter) Resultatsidor:  1  2  [Nästa >>] 
           

Dankort E-Dankort Visa VisaElectron Mastercard JCB 

osCShop Webshop